Katılımcı Görüşleri - 5 Günde İngilizce - NLPakademi

Bizimle hızlı dil öğrenimi fırsatını deneyimleyenlerden bizi okuyun...

5 GÜNDE İNGİLİZCE HARİKAYDI!
Farklı eğitim sisteminizin faydalarını gördüğüme inanıyorum. Dolayısı ile şartlar uygun olduğunda C1 ve C2 eğitimlerini de almayı düşünüyorum. B1 ve B2'de eğitmenlerimin çok yardımını gördüm. Eğitim esnasında içeride oluşan atmosfer çok iyiydi. Öğretmenleriniz ve çalışanlarınız her daim güler yüzlü. Her konuda yardımcı oluyorlar. Nlp eğitmenleriniz eğitim esnasında son derece etkili telkinler vererek, eğitime odaklanmanızı sağlıyorlar. Her şey için teşekkürler.

Serkan T. (İstanbulls Media Bilişim Firma Sahibi)

5 TAM GÜN DOĞRU SEÇİM...
Başlangıca göre iki kur seviyesinde ilerlediğimi düşünüyorum. Genel olarak memnunum. B2 eğitimi sırasında; sabah 9 akşam 9 programında öğretmen değişimlerini ve konuların tekrardan farklı hocalarla hatırlatılmasını çok doğru buldum. Günde 3 kez relaxation time bence doğru bir yöntem. Her daim motivasyonunuzun yüksek olmasını sağlıyor.

Betül Zeybek (Betül Eczanesi sahibi)


5 GÜNDE İNGİLİZCE KONUŞMAK MÜMKÜN
NLP kurs, diğer kurslara göre çok başarılı bir kurs.
En önemlisi sıkıcı değil öğrencilerin dere katılma oranları çok yüksek. Buda konsantrasyonu ve ilgili arttırıyor. Kursa başlamadan önce 5 günde ne öğretilebilir ki diye çok düşünüyordum. Bu gün itibariyle gördüm ki anlama ve konuşmada gerçekten gelişme oldu. Bu kursun sistemi bana göre tam çalışanlara yönelik. Eğitmenlerimiz gerçekten çok başarılıydı. Onlarla iletişimde başlangıç düzeyi olmama rağmen herhangi bir problem yaşamadım. Bizim anlayacağımız şekilde anlattılar. Son olarak, NLP seansları sayesinde dinlenme şansı bulduk.

Hülya Ö. T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

5 GÜNDE İNGİLİZCE KONUŞABİLECEĞİME İNANDIM
NLP' yi Ankara da duyduğumda ben endişelerim vardı. Ancak eğitime katıldıktan sonra gerçekten başarılı olduğunu gördüm. 5 günde neler öğrenebileceğimiz konusunda endişeliydim. Gerçekten rahatlıkla derdimizi anlatabileceğimizi , aslında bazı şeyleri bildiğimizi ama konuşamadığımızı anladım. 5 Günde başka bir şey düşünmeden İngilizce ile yaşayabileceğimi ikna oldum.Öğretmenler gerçekten bu iş de uzmanlar çünkü onların ne dediğini rahatlıkla anlayabiliyorduk. Karşılıklı hiç sıkılmadan bütün gün İngilizce konuştuk. Ben daha önce normal kursa da gitmiştim. Orda haftada 8 saat eğitim alıyordum ama yalnızca 10 dakika konuşma şansımız oluyordu burası müthişti. Eğitim sabahtan akşama kadar olmasına rağmen NLP seansları sayesinde hiç yorulmadık. Eğitmenlerimiz gerçekten mükemmeldi. B*1 kurunda görüşmek üzere teşekkürler.

Zuhal K. T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı


İngilizce konuşmak sizin için zor olmasın. Kişisel gelişiminiz ve kariyeriniz için kendinize yatırım yapın. Bizi arayın 0212 347 5455

İletişim