Hakkımızda - 5 Günde İngilizce - NLPakademi

hakimizda
1998 yılından beri hizmet veren kurumumuz NLP Practationer, NLP Master, NLP Trainer ve NLP Coaching eğitimlerini NLP’nin kurucularından olan Richard Bandler’ın bizzat eğitimini üstlendiği eğitimcilerini ülkemize getirerek NLP’nin ülkemizde duyulmasında ve yaygınlaşmasında öncü olmuş bir kurumdur.

Uluslar arası geçerliliği olan verdiği sertifikalar ile günümüzde NLP uzmanlarının çoğalmasını ve verdiği eğitim ile aramızdan çıkan uzmanların günümüzde başarılı birer NLP uzmanı olmalarını sağlamıştır.

NLP Akademi 15 senedir ise sizlere yabancı dil konusunda hizmet vermektedir. Özellikle yoğun iş temposunda, dil öğrenme konusunda sıkıntı yaşayan yetişkinlerin, NLP teknikleri kullanan öğretmenlerimiz eşliğinde öğrenme ve algılama modelleri belirlenerek verilen eğitimlerimiz, bugüne kadar hipnozun büyülü dünyasından da faydalanarak sizlere dil öğreniminde yardımcı olmayı başarmış ve bu başarılarını sürdüren bir kurumdur.

Aradan geçen 15 yıl içinde, hem NLP eğitimleri hem de yabancı dil eğitimlerinde farklı seviyelerde 1200’ün üzerinde gruba eğitim vererek, 4865 katılımcıyı sertifika sahibi yapma başarısını göstermiştir.
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu UNESCO ve Almanya’nın en büyük üniversitesi Münih (LMU) Üniversitesi onaylı program 2001 yılından beri Nlp Akademi tarafından Türkiye’de uygulanmaktadır.

2009 yılından itibaren, İngilizce programları dışında, İtalyanca, İspanyolca, Rusça gibi, Türkiye’ de sadece belirli kültür merkezlerinin klasik yöntemlerle vermiş olduğu eğitimleri, Türk insanının algılama ve öğrenme yöntemlerine göre modelleyerek, bu dillerin hızlı ve etkin bir şekilde eğitimlerine başlamıştır.