5 Günde Rusça - 5 Günde İngilizce - NLPakademi

rusca-5-gunde
Yıllardır dil öğrenme eğitimlerinde kullanılan klasik öğrenme metotlarından farklı olarak geliştirilmiş yeni nesil dil öğretim teknikleriyle hazırlamış olduğumuz rusça konuşma programlarıyla katılımcılara 5 ard arda günde veya 3 hafta sonu olarak 6 günde rusça öğretiyor ve konuşturuyoruz.

Dünyanın en hızlı en kolay ve en etkili dil öğrenme tekniklerinden olan yeni nesil tekniklerle kişilere rusça öğretiyoruz.

Klasik dil kurslarındaki eğitim ortamından farklı olarak eğitime özel hazırlanmış sınıflarda 4 veya 6 kişilik gruplarla eğitimleri gerçekleştiriyoruz.

Katılımcıların seviyeleri belirlenerek seviyelerine uygun gruplara kişiler yerleştirilir.

Rusça eğitimleri 5 gün veya 6 gün boyunca size uyan programa göre sabahtan akşama kadar yoğun bir şekilde devam eder.

Kişiler günde 12 saat yoğun bir şekilde rusça öğrenme ve konuşma uygulamalarına maruz kalarak dili hızlı bir şekilde öğrenirler.

5 gün boyunca günde 12 saat yoğun ingilizce öğrenme ve konuşma uygulamalarına maruz kalan katılımcıların hızlı ve refleksif olarak konuşma gelişimleri artar.

Eğitimlerde eğitim sürecini kısaltmak ve hızlandırmak amacıyla ve kişilerin daha kolay bir şekilde rusça öğrenmesi için nlp tekniği kullanılmaktadır.

5 Gün süren yorucu eğitimlerde kişilerin eğitime rahat ve motivasyonlu devam etmelerini sağlamak ve bilinçaltı öğrenmeyi desteklemek için hipnoz teknikleri kullanılmaktadır.

Katılımcılar eğitimlere katılarak 5 günde veya 6 günde 1 kur düzeyinde rusça öğrenir ve konuşabilirler.